Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop

Yağ Çeşitleri

Castrol Yağ Çeşitleri


Castrol, yaptığı Ar-Ge çalışmaları ve ileri teknolojisi ile otomobiliniz, motosikletiniz, kamyonunuz ve tekneniz için üstün sentetik ve mineral motor yağları ile uzman ürünler (özel yağlayıcılar) sağlar.

NASA’NIN TERCİHİ


Dünyanın önde gelen motor yağı üreticilerinden Castrol, NASA işbirliği ile uzayda faaliyet gösteriyor. NASA, Mars’a en son gönderdiği keşif aracı InSight’ın, yüksek teknolojili parçalarının uzayda en iyi şekilde çalışması için, Castrol’ün özel yağlarını tercih ediyor.

Motul Yağ Çeşitleri

Otomobil ürün yelpazesi aracınızın ömrü boyunca korunmasını ve bakımını sağlar. Motul, 300V yağlarından Soğutma Sıvılarına, Fren Hidroliklerine, Aktarma yağlarına geniş ürün yelpazesi sunar.

Total Yağ Çeşitleri


TOTAL madeni yağlar üstün motor performansı, verimliliği ve esnekliği sağlamak için formüle edilmiştir.

MADENİ YAĞLAR MALİYETLERİN AZALMASINA NASIL YARDIMCI OLMAKTADIR?


Motor onarımlarının masrafa dönüştüğünü tüm profesyoneller bilmektedir. TOTAL madeni yağlar, pahalı mekanik onarım ihtiyacını azaltarak tasarruf sağlamaya yardımcı olur. Yakıt tüketimini de azalttıkları için, TOTAL madeni yağlar işletme maliyetlerini düşürmektedir. Madeni yağların daha az sıklıkla değiştirilmesi özelliği de tasarrufa yardımcı olmaktadır.


Mobil 1™ Motor Yağları


Mobil 1, yağ endüstrisi ve araç üreticilerinin en son standartlarını bile aşan, tam anlamıyla global bir araç yağı formüldür. Örneğin, Mobil 1’in uygun dereceleri, Avrupa ACEA standartlarını ve API Service SM / CF standartlarını karşıladığı gibi, sıkı OEM standartlarına da uygundur; sözgelimi, Mobil 1™ 0W-40 Mercedes-Benz’in zorlu 229.5 şartnamesi tarafından da onaylanmıştır.


Shell Madeni Yağlar


Dünyanın* ve Türkiye’nin** 1 numaralı madeni yağ tedarikçisi Shell 100’ü aşkın ülkede tüketicilere son teknoloji ve yüksek performanslı ürünler sunmaktadır.

Sürüş tutkunuzu anlıyoruz. İşte bu nedenle Shell Helix Tam Sentetik Motor Yağları doğal gazdan elde edilmekte ve yüksek motor performansı  sağlamaya yardımcı olacak  şekilde geliştirilmektedir. Böylece sürüş tutkunuzun canlı kalmasına yardımcı olur. Shell Helix Ultra ile Yola Devam Edin.

Lukoil Yağ Çeşitleri


LUKOIL, petrol üretimi, rafinerileri ve petrol ürünlerinin toptan ve perakende satışında, diğer bir deyişle petrol kuyusundan nihai tüketiciye ulaşan benzin istasyonuna kadar aktif faaliyet göstermektedir.

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop